Aliuminio profilio balkonai ir konstrukcijos

Balkonų stiklinimui naudojame tik aukščiausios kokybės aliuminio sistemas.

Balkonai iš aliuminio stiklo konstrukcijų gaminami iš dažyto baltai arba anoduoto aliuminio profilio, kuris ypatingai atsparus braižymui, korozijai, bei klimato poveikiui.
       Tokį balkoną labai patogu eksploatuoti, nes stumdomos dalys lengvai ir tyliai suvažiuoja viena už kitos iki 75%, taip pat kiekvienas langas lengvai išimamas, išvalomas ir vėl įstatomas. Balkonas yra apsaugotas nuo įsilaužimų specialiais užraktais. Gumos ir dvigubi šepetėliai apsaugo nuo vėjo, drėgmės bei triukšmo ne tik balkoną, bet ir jūsų butą.


Naudojama sistema

     Balkonų stiklinimui yra naudojama šiuo metu pažangiausia architektūrinių profilių sistema ” Provedal C640 “,  kuri tiksliai tiko mūsų atšiauriam klimatui pagal savo technines charakteristikas, bei prieinamą kainą. Šios konstrukcijos yra skirtos senesnės statybos namų balkonų renovacijai ir naujai statomų namų balkonų ir lodžijų stiklinimui. Stiklinimas šia aliuminio sistema yra šiuolaikiškas ir patogus, reikalaujantis tik minimalios priežiūros.
       Sistema pasižymi didžiausiu sandarumu. Tarp šiuo metu Lietuvoje siūlomų balkonų ir terasų aliuminio stiklinimo sistemų, kuris reikalingas temperatūrai išlaikyti, apsaugoti balkono patalpą nuo išorinių veiksnių: triukšmo, dulkių, lietaus ir sniego, bet kartu jos leidžia išsaugoti aukštenę temperaturą žiemą. Įstiklinus balkoną buto temperatūra šaltu metų laiku yra 7-9 laipsniais aukštesnė.

Naujoji rėminė balkonų stiklinimo sistema ” Provedal C640 ” pasižymi:

•    Ilgu eksploataciniu laikotarpiu
•    Minimalia priežiūra, t.y. aliuminio profilių nereikia dažyti
•    Mažina triukšmą patalpoje iki  25%
•    Aliminio profilis nereaguoja į temperatūrų svyravimus (-50 iki +50)
•    Ekologiškas gaminys
•    Guminės tarpinės, bei šepetėliai apsaugo nuo dulkių ir lietaus
•    Ispaniška furnitūra patikima ir ilgaamžė
Naujoji Provedal C 640 sistema pasižymi savo tvirtumu ir konstrukcijų įvairove, tai suteike galimybę gaminti įvairias balkonų stiklinimo konstrukcijas:
•    Konstrukcija nuo grindų iki lubų - iki vidurio nevarstoma dalis - vitrina, nuo vidurio stumdomų varčių sistema
•    Konstrukcija nuo grindų iki lubų - stumdoma varčia nuo grindų iki lubų
•    Stumdomu varčių sistema statoma ant turėklų

       Stumdomos sistemos gali būti dviejų arba trijų bėgelių. Dviejų bėgelių konstrukcija gali turėti dvi, tris arba keturias varstomas lango dalis. Rėminių stumdomų profilių plotis– 60 mm, o varčių profilių - tik 22 mm. Šios konstrukcijos - ypač graksčios ir elegantiškos. Didžiausias šios sistemos privalumas - labai patraukli kaina. Trijų bėgelių konstrukcija gali turėti tris arba  šešias varstomas dalis. Dėl storesnės, net 90 mm storio staktos, šios sistemos naudojamas tada, kai reikia pagaminti didesnio pločio balkonų konstrukcijas.