Plastikiniai langai

Langai - išties svarbi interjero detalė, puošianti Jūsų namus, kurianti šilumą ir jaukumą. Moderniems langams šiandien keliami itin aukšti reikalavimai - estetiška išvaizda, ilgaamžiškumas, lengva priežiūra, ekonomiškumas, gera šilumos izoliacija. Dizaino srityje plastikiniai langai teikia plačias galimybes. Jie gaminami individualiai pagal dydį, dizainą, atidarymo pobūdį (atverčiami - atidaromi langai, balkonų durys, vienos, dviejų ir daugiau dalių langai, senovinio stiliaus su arkiniais skliautais ir skersinukais, klasikiniai ir modernūs modeliai). Rėmų spalvą galima pasirinkti pagal savo norus ir galimybes bei priderinti prie kitų pastato elementų.

       Plastikinių langų ir durų gamyboje naudojami 3 ir 5 kamerų vokiški profiliai, pagaminti iš naujos medžiagos, kuri stabilizuota kalciu bei cinku ir yra visiškai be švino – tai greenline profiliai, kurie atitinka naujausius ES aplinkos apsaugos komisijos reikalavimus, pramoninėje gamyboje vengti švino kaip stabilizatoriaus. Nuo žaliavos gamybos iki jos perdirbimo nenaudojamas ypatingas apdorojimas sunkiaisiais metalais.
      Greenline langai pasižymi visais plastikinių langų privalumais bei ypatingu patvarumu ir ilgaamžiškumu, aukštesne šilumos izoliacija, didesniu atsparumu oro sąlygoms, kokybiškesniais paviršiais su matiniu blizgesiu.